.

.

Boye 3216327017M Алуминиум Игли за Плетење, Големина 17, 12.5 mm, 10, Портокал

Boye 3216327017M Алуминиум Игли за Плетење, Големина 17, 12.5 mm, 10, Портокал

DEN 310.56

Од стока
Во продавницата

Вклучува (2) големина 17 игли за плетење.Големина 17 игли за плетење мерка 10" долго.Алуминиум игли за плетење се 12.5 mm дијаметар.Додадете овие 12.5 mm игли за плетење на вашиот плетење резерви и да се создаде шалови, капи, ќебиња, и многу повеќе!.Овие вар зелена големина 17 игли имаат конкавна pointes да се спречи падна бода.Boye Игли за Плетење се дизајнирани со knitters во умот!Овие високо квалитетни игли за плетење се направени од алуминиум и функција конкавна поени за да помогне да се спречи падна бода.Овој пар на големината 17 игли за плетење мерки 10" во должина и 12.5 mm во дијаметар, и се забавуваат вар зелена боја!Вклучува (2) 12.5 mm игли за плетење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне