.

.

YAWAN Метал Директно DIY Ткаат Џемпер Плетење Алатки Капчиња Кука за Шиење Прибор за Плетење Игли(Целосен Сет)

YAWAN Метал Директно DIY Ткаат Џемпер Плетење Алатки Капчиња Кука за Шиење Прибор за Плетење Игли(Целосен Сет)

DEN 193.20

Од стока
Во продавницата

Име : Игли За Плетење.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Цел : Капчиња/Плетење/Шиење.Големина : како слика.Пакет се вклучени : 5pcs Игли/Целосен сет(5 големини).Име : Плетење Needles Material : Нерѓосувачки Steel Package се вклучени : 5pcs Игли/Целосен сет(5 големини)Големина : како picture Purpose : Капчиња/Плетење/Sewing Features : 100% сосема нов и висок квалитет.Издржливи и практични.Корисни алатки за везана.Постојат доволно за вас да се избере некој што ви треба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне