.

.

Арканзас Дрво Cutouts за занаети, Ласерски Сече Дрво Форми 5mm дебелина Балтички Борови Дрва, Повеќе Големини на Располагање

Арканзас Дрво Cutouts за занаети, Ласерски Сече Дрво Форми 5mm дебелина Балтички Борови Дрва, Повеќе Големини

DEN 144.00

Од стока
Во продавницата

Објектот е недовршена, изшкуркан, и е подготвен да се наслика.Само боја или дамка за вашиот завршен проект.Може да биде обоен со четка, спреј обоен, или обоени.Одлично за DIY crafter и продавачи.Нашиот ласер cutouts се совршени за направете го тоа сами дома декор и празник проекти.Можностите се бескрајни.Балтички Бреза Иверица Недовршени дрво, лесно изшкуркан подготвени за вашиот заврши Прилагодено Големини на располагање, само порака за нас.КРЕАТИВНИ ИДЕИ : Одмор Занаети бебе соба Оркестарот Ѕид Оркестарот Свадба Оркестарот Фото Реквизити Остатоци Резервации Подарок Ознаки Знаци Венци Накит, мобилни телефони Банери.Секое парче е ласерски сече и уникатен.Вашата цел е прилагодено намалување на побарувачката.Боја и жито ќе се разликува малку се должи на разликите во секој дрво одбор се користи.Посетете ја нашата Дрво Зборови дел да видите што друго можете да креирате!.Ласерски Сече Дрво Зборови и Занает Форми.Сите дрво cutouts се недовршени дрво и совршен за вашата DIY занаети.Проверете нашата празно дрво cutouts за најдобрите во уникатен или обичај, рачно изработени парчиња за вашиот занает материјали и хоби потреби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне