.

.

LEGO Star Wars: The Force Буди Делукс - PS3 [Дигитален Код]

LEGO Star Wars: The Force Буди Делукс - PS3 [Дигитален Код]

DEN 1024.80

Од стока
Во продавницата

На Сила е силен со оваа.Добиете Делукс Издание сега и да добие пристап до главната игра, и сезоната помине содржина.На Сила е силна и со оваа.. Добиете на Делукс Издание сега и да добие пристап до главните игра и сезоната помине содржина!Број 1 ЛЕГО videogame франшиза triumphantly се враќа со забавно-пополнети, хумористични патување врз основа на блокбастер Star Wars филм.Во LEGO Star Wars : The Force Буди, играчите доживеете еп акција од блокбастер филм Star Wars : The Force Буди, прераскажува низ умен и духовит ЛЕГО леќа.Играта исто така, ќе има сосема нова приказна содржини од Star Wars Универзумот кој истражува време помеѓу Star Wars : Враќање на Jedi и Star Wars : The Force Буди.LEGO Star Wars : The Force Буди, исто така, се воведува Мулти-Гради и Blaster Битки на ЛЕГО videogame универзумот.Со Мулти-Гради, го користите достапни ЛЕГО тули да се отворат нови патишта, потоа пауза покрај нив и повторно да се изгради нив повторно да се отвори уште една!И друг!За време на Blaster Битки, го користите вашиот околина како маска за да се застане против Првата Цел.LEGO Star Wars : The Force Буди Делукс Издание Компатибилен со Play Station3. 11 MB минимум простор се бара 1 - 2 Играчи DUALSHOCK3 Вибрации Функција HDTV екран резолуција : 720p System Барања : Поддржани Платформи : Play Station 3 Play Station сметка потребни за игра на активирање и за инсталација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне