.

.

Pj Маски: Херои на Вечерта - Xbox Еден

Pj Маски: Херои на Вечерта - Xbox Еден

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

Се јунаци - игра како Мачка момче, owlette, и gekko.Истражуваме светот - посета 8 запознаени pj маски локации.Игра безбедно - Користете контроли Наменети за малите херои.Стоп лошите - го спаси денот од ромео, луна девојка, ноќта Нинџа и повеќе.Барање за колекционерски предмети - се најдат многу кул скриени објекти.Кој оди во ноќта за да го спаси денот?Ќе го направите!Добиете вашата pjs и стануваат херои catboy, owlette, и gekko во највозбудливите pj маски видео игра се уште.На почетокот на мисијата контрола на СЕДИШТЕТО, ќе тргна на platforming авантура за малку херои.Користете го вашиот суперсили - како catboy брзината, owlette е Супер летечки се движи, и силни gekko е мускули - за да го запрете најпопуларните ноќно време лошите.И да се истражуваат осум pj маски локации, од градот покриви и мистерија планината, за сите на патот до Месечината!Со помош од pj робот, ќе се откријат светот на пријателство, тимска работа, и неверојатни скриени колекционерски предмети.Спиење е право време да се бори против криминалот - но може да ви го спаси светот од ромео, луна девојка, ноќта Нинџа и повеќе негативци?.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне