.

.

Weikeya Прилагодливи Џојстик Маска, Мачка Ноктот Дизајн Висина Џојстик Покрие Универзална Gamepad Штета Џојстик Покритие PC и TPU за PS4/XBOX ЕДЕН џојстик

Weikeya Прилагодливи Џојстик Маска, Мачка Ноктот Дизајн Висина Џојстик Покрие Универзална Gamepad Штета Џојстик

DEN 1848.00

Од стока
Во продавницата

Парична казна изработка, лесно е да го замените стариот или оштетување џојстик капак.Користење на висок квалитет на КОМПЈУТЕР и TPU материјал, безбедно и издржливи.Силно се чувствува и потрајни.Погоден машина.различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Универзална gamepad прилагодлива висина џојстик капак.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне