.

.

Onyehn 4pcs 3D Аналогни Joysticks Безжична Палецот Стапови Сензор Замена на Делови за Xbox 1 Контролор,со Шрафцигер и Г Гумени Влошки Проводници R L Копче за Поправка Колекции

Onyehn 4pcs 3D Аналогни Joysticks Безжична Палецот Стапови Сензор Замена на Делови за Xbox 1 Контролор,со Шрафцигер

DEN 359.76

Од стока
Во продавницата

БАРА КВАЛИФИКУВАНИ ЛЕМЕЊЕ.DESOLDERING АЛАТКИ СЕ ПОТРЕБНИ ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ НА СОБРАНИЕТО,ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ПРЕД ДА ГО КУПАТ.НАСТАВА НЕ Е ВКЛУЧЕНА.МОЛАМ, ЗАМЕНИ ГО ОВОЈ ДЕЛ ПОД ПРОФЕСИОНАЛЕН ВОДИЧ.АКО НЕ,НЕ СЕ ОБИДЕ.Добра замена за вашиот оштетени или неработни 3 D Џојстик Оска Аналогни Сензор Модул.Компатибилност : Xbox Еден Жичен Контролер/Безжичен Контролер(Проводници Гума не е погоден за xbox еден тенок контролер.D подлога замена е само слободно, само треба да се променат кога има проблем со вашата контролер е проводници лепило.Што е уште поважно, замена на овој додаток бара квалификувани работа и демонтажа способности.Почетници не препорачуваме демонтажа за да се избегне оштетување на контролер.).Материјал : Пластични + Метал Главната Боја : Црна + Сина + Портокал;Компатибилен за Официјални Microsoft Xbox Еден Контролори.Пакетот вклучува : (Нема мало пакет) 4 X 3 D Аналогни Џојстик+2 x Проводници Гума(Само за xbox еден)+4 X Thumbsticks Капа(2 Виножито Силиконски Капи Екстра)+1 X Torx T8 Шрафцигер(случаен сина и сива)(7pcs завртки )+1 X Torx T6 Screwdrivers(случаен сина и сива)(12pcs завртки )+1 X Pry Отворање Поправка Алатка.Пакетот вклучува : 4 x 3 D Аналогни Joysticks 4 x Thumbsticks капи 2 x Виножито Силиконски Капи 2 x Проводници Гума 1 x Torx T8 Screwdrivers(случаен сина и сива)(7pcs завртки ) 1 x Torx T6 Screwdrivers (случаен сина и сива)(12pcs завртки ) 1 x Pry Отворање Поправка Алатка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне