.

.

Силиконски Палецот Стап Џојстик Капа Аналогни Зафат Thumbsticks Капа Покрие Случај за PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360 Игра Контролори (Црно-Црвено)

Силиконски Палецот Стап Џојстик Капа Аналогни Зафат Thumbsticks Капа Покрие Случај за PS4 PS3, Xbox Еден Xbox

DEN 117.84

Од стока
Во продавницата

Применлив модел : PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360 Игра Контролори.Пакет : 2 x Силикони Палецот Стап Капа.Не се лизга силикони рачка за заштита на поклопецот, заштита на рокер од носат.Ви обезбеди со повисока точност и чувствителност кога ќе играте никакви игри.Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел и тип на производ што треба, ви посакувам пријатен шопинг.Боја : Црна-Црвена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне