.

.

YFJLOVE Заварување Пиштол Додатоци Заварување Совет на Европската Електрично Заварување Машина Брзи Конектори Фитинг Кабел за Приклучок-Приклучок 200Amp DKJ 35 50 70 95 2 парч

YFJLOVE Заварување Пиштол Додатоци Заварување Совет на Европската Електрично Заварување Машина Брзи Конектори

DEN 1204.80

Од стока
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет.Одлична електрична спроводливост и добра изолација.Анти misplugging, анти шок, анти пролевање.Масло отпорни, висока температура отпорни.Материјал : Пластични+Метал.Опис : 100% сосема нов и висок quality Excellent електрична спроводливост и добра insulation Anti misplugging, анти шок, анти shedding Oil отпорни, висока температура отпорни Спецификација : Модел : DKJ 35-50 / DKJ 50-70 / DKJ 70-95 Материјал : Гума+Metal Color : Black Rated Струја : 200 APackage вклучуваат 1 Пар(како на фотографијата покажува).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне