.

.

EuisdanAA Пластични Лизгачки Јаже String Drawstring Затка Fastener Кабелот за Заклучување 8pcs Црна(Cuerda deslizante де plástico Cuerda един cordón Tapón Sujetador Cierre де cordón 8 piezas Гора

EuisdanAA Пластични Лизгачки Јаже String Drawstring Затка Fastener Кабелот за Заклучување 8pcs Црна(Cuerda deslizante

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Ширевте Големина : 34 x 14 x 7mm/1.3" x 0.6" x 0.3"(L*W*T), Укината Големина : 17 x 14 x 9mm/0.7" x 0.6" x 0.4"(L*W*T), Погодни за Кабелот Големина : 6 x 3мм/0.2" x 0.1"(L*W).100% сосема нов и висок квалитет.Папочната врвка се заклучува се совршени за shoelaces, ранци, спортски, шатори, и многу повеќе го користи!.Висока јачина, мала тежина пластични скала заклучување тока.Пролет натоварено барел кабелот за заклучување затвора чанти, капи, шапки итн.прилично безбедно и без врзување.Може да се користат во различни апликации како што спортска опрема, облека, торба производи и така натаму.(Se puede utilizar en diversas aplicaciones, комо equipamiento deportivo, ropa, productos став bolsos, итн.Одлична за употреба на пот панталони или дуксери да се чува од губење на drawstring и да се стегне drawstring, како и, 100% сосема нов и висок квалитет.(Идеален став usar en pantalones deportivos о sudaderas един capucha став evitar perder ел cordón y también став apretar ел cordón, 100% nuevo y де алта calidad.Euisdan AA Пластични Лизгачки Јаже String Drawstring Затка Fastener Кабелот за Заклучување 8pcs Black Made на пластични материјали мазна дизајн на ослободување токи ја прикријат својата сила и издржливост.Пластични една дупка кабелот за заклучување се користи за заклучување на кабелот за практично користење.Широко се користи за lanyard, багаж, облека, ранец, шатор и повеќе.Добра замена тока за багаж торба, ранец и други торба.Брз, безбеден и постојан начин на држење drawstrings тесни.Достапна Количина : 8pcs, 10pcs, 12pcs, 15pcs, 20pcs, 30pcs, 50pcs, 100pcs.Белешки : 1.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник measurment.Опис на Spanish Cuerda deslizante де plástico Cuerda един cordón Tapón Sujetador Cierre де cordón 8 piezas Negro Tamaño desplegado : 34 x 14 x 7 mm / 1.3" x 0.6" x 0.3" (L * W * T), Tamaño plegado : 17 x 14 x 9 mm / 0.7" x 0.6" x 0.4" (L * W * T), Ajuste para el tamaño del кабел : 6 x 3 mm / 0.2" x 0.1" (L * W). 100% nuevo y де алта calidad.¡Estos candados де cordón син perfectos став cordones де zapatos, mochilas, ropa deportiva, tiendas де campaña y muchos más usos!Hebilla де bloqueo де escalera де plástico де алта resistencia y peso ligero.Он candado де кабел де barril един resorte cierra bolsas, capuchas, sombreros, etc.de manera bastante segura y гревот ataduras.Se puede utilizar en diversas aplicaciones, комо equipamiento deportivo, ropa, productos став bolsos, итн.Идеален став usar en pantalones deportivos о sudaderas един capucha став evitar perder ел cordón y también став apretar ел cordón, 100% nuevo y де алта calidad.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне