.

.

Скратува за Embellishments, Завршува - Јоргованот слонова коска Зелена 7/16 Декоративни Јаже Кабелот Зима Јоргованот (10 Метри) .D01080 - за Занаети, Шиење проекти со Алина Natetkova

Скратува за Embellishments, Завршува - Јоргованот слонова коска Зелена 7/16 Декоративни Јаже Кабелот Зима Јоргованот

DEN 1646.40

Од стока
Во продавницата

Барокот Колекција на Декоративни Cording – Стил : 716 BNL дебел кабелот со мека сјај.Висок Квалитет на Декоративни Јаже Без Усна (Прирабница) Rayon со Памук Додатен Дијаметар : 11mm (7/16").Тип : Врвца - Боја : Виолетова.Може да се користи за да обезбеди карактеристична границата за текстил и мебел додатоци како што се pelmets и lampshades мека мебел, како и на фрли перници & постелнина и Занаети.Ве молиме референца димензии за мерење и големината на објектот.Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба дополнителни информации.Ви благодариме.Барокот Колекција на Декоративни Cording – Стил : 716 BNL дебел кабелот со мека сјај.Висок Квалитет на Декоративни Јаже Без Усна (Прирабница) Rayon со Памук Додатен Дијаметар : 11mm (7/16").

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне