.

.

pwd Батерија Полнач Компатибилен со Канон Камерата на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 2LzE 2LzE CB-2Lz 2Lz NB-7L NB7L 7L 3154B001,AP065G2Uz

pwd Батерија Полнач Компатибилен со Канон Камерата на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 2LzE 2LzE CB-2Lz 2Lz NB-7L NB7L 7L 3154B001,AP065G2Uz

DEN 695.76

Од стока
Во продавницата

Потекло : CN(Потекло).Пакет : Нема.Употреба : Камера.Големина : NONE.Број на модел : CB-2 LZE.Компатибилен Батеријата/Полначот Дел Броеви : NB-7 L CB-2 LZ, CB-2 LZE Компатибилни видео камера / Камера Дел Броеви : Power Shot G Серија Power Shot G10, Power Shot G11, Power Shot G12 Power Shot SX Серија Power Shot SX30 Е Lenmar : DLC7 L Пакет се вклучени : 1 x главниот полнење 1 x моќ кабел или адаптер одговара на вашата земја На БЛАГАЈНИЧКИТЕ 2 LZ на Полначот на Батеријата е дизајниран да им овозможи на корисниците да преземе целосна предност на висок капацитет литиум-јонска батерија батерии и се специјално дизајнирани да ја полните NB-67 Батеријата.Полнење на батеријата е едноставно.Само да го отстранат од камерата и лизгајте го во полначот.Цената индикатор светлосни сигнали кога е целосно наполнета.И на мали, лесни големина го прави лесно да се вклучат во камера полнење торбата или куферот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне