.

.

Amsahr Дигитална Замена Камера & Видео Камера Мини Батеријата Патување Полнач, Сива

Amsahr Дигитална Замена Камера & Видео Камера Мини Батеријата Патување Полнач, Сива

DEN 328.32

Од стока
Во продавницата

Вклучува еден компатибилен smart технологијата дигиталниот Апарат лулка, Автомобил Адаптер, кабел, ѕидниот приклучок. 18 месеци Производителот Гаранција, конструиран и произведени по Европски стандард 9001. Гарантира супериорен квалитет ги Исполнува или го Надминува високите цени знак производи.Текст : AC 100-240v, 50/60 Hz / излез : наизменична СТРУЈА 4.2-8.4 V, 600 MA, cu Одобрени, robs согласност.Заштитна мало пакување, секој производ е затворен поединечно.ЕКСКЛУЗИВНА понуда на високи перформанси, долготраен и издржлив дигитален Апарат со smart технологијата за брзо и оптимално полнење и автоматски исклучи сензор.Нашата држава на уметноста Panasonic cga-s002e компатибилен супериорен квалитет камерата на полначот на батеријата е дизајниран да власт до вашите батерии така да не пропушти некој од животот незаборавни моменти.Чувајте ги вашите камера напојува од дома па дури и во автомобил со вклучен адаптер за во автомобил со цел да се зголеми вашиот фото време на снимање.Smart LED индикатор ќе ти каже, додека вашата батерија е уште полнење и кога е подготвен за употреба.Ако батеријата е целосно наполнета нема потреба да се грижите за меморија ефекти на вашата батерија од нашиот интелигентни полнач на дизајнот се префрла на trickle mode да се задржи вашата батерија во тоа е целосна вршење потенцијал.Compatibilities : камера модели : Panasonic lummox : dmc-fz1b, dmc-fz10eg-к, dmc-fz10eg-s, dmc-fz20eg-к, dmc-fz20eg-s, dmc-fz3eg-s, dmc-fz4eg-s, dmc-fz1a-к, dmc-fz1a-s, dmc-fz1pp, dmc-fz2a-s, dmc-fz2e, dmc-fz2pp, dmc-fz3gn, dmc-fz3pp, dmc-fz4pp, dmc-fz4s, dmc-fz5eb, dmc-fz5eg-к, dmc-fz5eg-s, dmc-fz5gk, dmc-fz5gn, dmc-fz5pp, dmc-fz10gn, dmc-fz15p, dmc-fz20, dmc-fz20pp, батерија модели : cga-s006, cga-s006a, cga-s006e, cga-s006e/1 B, cgr-s002, cgr-s002e, cgr-s006, cgr-s006e, cgr-s006e/1 B, cgr-s006gk, dmw-bm7, , dmw-bma7, полнач дел броеви : де-928a, де-928b, де-993a, де-993b, де-994a, dmw-cac1, dmw-cac1eg се исто така компатибилни и може да имаат различен капацитет, кои ќе влијаат на големината на батеријата.Спецификација : .Текст : AC 100-240 V; 50/60 Hz /.Излез : наизменична СТРУЈА 4.2-8.4 V; 600m A.Компатибилен Камера Модел : PA : DMC-FZ1 B; DMC-FZ10 EG-К; DMC-FZ10 EG-S; DMC-FZ20 EG-К; DMC-FZ20 EG-S; DMC-FZ3 EG-S; DMC-FZ4 EG-S; DMC-FZ1 A-К; DMC-FZ1 A-S; DMC-FZ1 PP; DMC-FZ2 A-S; DMC-FZ2 E; DMC-FZ2 PP; DMC-FZ3 GN; DMC-FZ3 PP; DMC-FZ4 PP; DMC-FZ4 S; DMC-FZ5 EB; DMC-FZ5 EG-К; DMC-FZ5 EG-S; DMC-FZ5 GK; DMC-FZ5 GN; DMC-FZ5 PP; DMC-FZ10 GN; DMC-FZ15 P; DMC-FZ20; DMC-FZ20 PP.Компатибилен Апарат Дел Број : CGA-S006; CGA-S006 A; CGA-S006 E; CGA-S006 E/1 B; CGR-S002; CGR-S002 E; CGR-S006; CGR-S006 E; CGR-S006 E/1 B; CGR-S006 GK; DMW-BM7; DMW-BMA; DMW-BMA7; DE-928 A; DE-928 B; DE-993 A; DE-993 B; DE-994 A; DMW-CAC1; DMW-CAC1 EG.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне