.

.

Benjara Dual Tone Плоштадот Керамички Канистер со Дрвени Капак, Црна и Кафеава

Benjara Dual Tone Плоштадот Керамички Канистер со Дрвени Капак, Црна и Кафеава

DEN 1121.76

Од стока
Во продавницата

Сет од 2 пластични садови.Квадратни во форма.Мазна црна заврши.Браун заврши дрвени капак.Целокупната Димензии : 5.25 инчи во Должина x 5.25 инчи во Ширина x 6.75 инчи во Висина.Додадете складирање и стилот на вашиот дом, со овој керамички направени Канистер, достапни во сет од 2. Со квадратна форма, на Канистер доаѓа со дрвени капак во природни кафеава завршница, додека базата е обработена во мазна црна заврши за привлечен изглед.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне