.

.

Тунискиот Капчиња Куки Поставите 23 Компјутери, Luxiv 12 Компјутери Шарени 3-10мм Бамбус Игла за Плетење со Прошири Плетенка Цевка, Против Пролизгување Мушка Бамбус Капч

Тунискиот Капчиња Куки Поставите 23 Компјутери, Luxiv 12 Компјутери Шарени 3-10мм Бамбус Игла за Плетење со

DEN 455.76

Од стока
Во продавницата

【Издржлив Материјал】 : Бамбус игли за плетење е направен од 100% природни бамбус и високо-квалитетна пластика, бамбус преку полирање површината е мазна, не гребете го јажето, алуминиум капчиња куки е направен од врвот алуминиумска легура со слој на боја, не е лесно да се деформирани или пауза, висок квалитет на полнење и издржливи. 【Почетници И Квалификувани Избори】 : Бамбус игла куки колекции на користење на anti-лизга мушка дизајн, може да се спречи плетење, да падне, и на игла совет преку carbonization третман, не е лесно да се наштети на вашите раце или со плетење.Одговараат за почетници обука и квалификации употреба. 【Одговараат за Разни На Плетење Проектот】 : се Прошири плетенка цевка капчиња куки должина е 47in// 120cm, повеќе должина од друга кука игли, совршен за поголеми плетење, како што се ќебиња, теписи, завеса ткаенини; алуминиум капчиња куки должина е 10.6 во//27cm, костум за мали плетење, како капа, scarfs, ракавици или другите. 【Совршен Подарок За Artcraft Љубители】 : Тунискиот капчиња куки поставите лесен за употреба, тоа е најдобриот подарок избор на семејствата или пријателите на посебни денови. 【Пакет Вклучуваат】 : Игла кука поставува сосема има 23 Компјутери, на бамбус куки е 12 компјутери, иглата дијаметар е : 3мм, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm, 7.0 мм, 8.0 mm, 9.0 мм, 10.0 mm; алуминиумска куки доколку 11 компјутери, иглата дијаметар е : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 7.0 мм, 8.0 mm.Бамбус Плетење Needle1,Материјал : природни бамбус и високо-квалитетна пластика.2,Големина : Целосна должина е : 47in// 120cm Needle должина е : 5.5 во//14cm Needle дијаметар : 3мм, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 6.5 mm, 7.0 мм, 8.0 mm, 9.0 мм, 10.0mm3,Боја : Повеќе боја (како на сликата)4,Количина : 12 Pcs Bamboo Плетење Needle1,Материјал : алуминиум alloy2,Големина : Целосна должина е 10.6 во//27cm Needle дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.0 mm, 7.0 мм, 8.0 mm.3,Боја : Повеќе боја (како на сликата)4,Количина : 11 Pcs Other Функција●Површината мазна, нема да гребење на јаже ● Лесно да се деформирани или пауза●Одговараат за разни на плетење проектот●Совршен подарок избори.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне