.

.

Детелина Amour Капчиња Куки - Сет на 7 - За Работа со Дебели Предиво

Детелина Amour Капчиња Куки - Сет на 7 - За Работа со Дебели Предиво

DEN 1319.76

Од стока
Во продавницата

Ова неверојатно мазни куки овозможува предиво да се менува без никаков напор.Amour Капчиња Куки имаат потпис се справува во живописни бои за лесно големина идентификација.На капчиња кука се справи со е направен од еластомер гума, што crocheting удобно и стрес-слободен за подолг временски периоди.Оваа голема големина кука е совршена алатка за работа со дебели предиво. 7 Куки.Големина : 6.5 / 7 / 8 / 9 / 10 / 12 / 15 мм.Направен во Јапонија.Ова неверојатно мазни куки овозможува предиво да се менува без никаков напор.Amour Капчиња Куки имаат потпис се справува во живописни бои за лесно големина идентификација.На капчиња кука се справи со е направен од еластомер гума, што crocheting удобно и стрес-слободен за подолг временски периоди.Оваа голема големина кука е совршена алатка за работа со дебели предиво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне