.

.

Roagath Бебе Beanie Новороденче Капи за Девојки Памук Лак Младата Капа за 0-6 Месеци Пролет, Есен Болница Шапка

Roagath Бебе Beanie Новороденче Капи за Девојки Памук Лак Младата Капа за 0-6 Месеци Пролет, Есен Болница Шапка

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еластична,Памук.Еластична затворање.Материјал : Бебе капи се направени од високо квалитетен чист памук, мека и еластична, издржлив и не е лесно да се деформирани.Тоа му одговара на бебето главата, што го прави потопол и повеќе windproof.Големина : Оригинални главата обемот големина 10 инчи, најмногу се водат 17 инчи.Добра еластичност, доволно водат да се приспособат на baby ' s head раст.Нашето бебе beanie погоден за 0-6 месеци на новородените деца!.Карактеристики : Нашето бебе девојка капи со прекрасна лак може да оди со различни стилови на бебе облека, тоа може да создаде жив атмосфера со лак декорација, слатка бебе капи ќе се истакнат cuteness на вашето бебе.Повод : Младата шапка и одговара на секоја прилика.Новороденче придружник за партиите, роденден партии, 100-ден банкети, фотографирање пука, и др.Совршен подарок за новороденче.Тоа може да се носи во пролет, есен и зима(затворен), за топлина и совршен главата заштита!.Миење на Грижа : Нашата новороденче капи не може да биде машина за измиени или силна изрибан, миење раце на ниска температура се препорачува.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бебе Beanie Новороденче Капи за Девојки Памук Лак Младата Капа за 0-6 Месеци Пролет, Есен Болница Hat Material : Високо квалитетен чист памук, мека и еластична, издржлив и не е лесно да се деформирани.Тоа му одговара на бебето главата, што го прави потопол и повеќе windproof.Големина на : На која возраст е само за референца( погоден за повеќето доенчиња како што е предложено возраст), може да се избере врз основа на вашето бебе глава на турнеја.Оригиналниот обемот на главата големина : 10 инчи, најмногу се водат : 17 инчи.Карактеристики : Нашето бебе девојка капи со прекрасна лак може да оди со различни стилови на бебе облека, тоа може да создаде жив атмосфера со лак декорација, слатка бебе капи ќе се истакнат cuteness на вашето бебе.Младата шапка и одговара на секоја прилика.Новороденче придружник за партиите, роденден партии, 100-ден банкети, фотографирање пука, и др.Совршен подарок за новороденче.Тоа може да се носи во пролет, есен и зима(затворен), за топлина и совршен главата заштита!Миење на Грижа : Нашата новороденче капи не може да биде машина за измиени или силна изрибан, миење раце на ниска температура се препорачува.Известување:1.Прирачник мерења ќе биде малку отстапување од 1-2cm.2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.3.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне