.

.

Бебе Сонцето Шапка Деца Сонцето Шапка Деца Дише Кофа Заштита од Сонце Шапка | Прилагодлив, Престој-на Брадата Рака, Игра Лето

Бебе Сонцето Шапка Деца Сонцето Шапка Деца Дише Кофа Заштита од Сонце Шапка | Прилагодлив, Престој-на Брадата

DEN 405.12

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тексас,Mesh.Drawstring затворање.Рака Мие Само. 【SOFT&ДИШЕ】 : бебето сонцето шапка е со мрежа тексас материјал и дише обвивка.Не исчезнува,Не намалување,двете рака мие и во машина за миење. 【ПРИЛАГОДЛИВИ&ОТСТРАНЛИВ】 : бебето шапка е брадата рака е прилагодлив лесно,држете шапка во место closurely,но не удар-оф во правец. 【Повеќе БОИ&ШАРЕНИ ДИЗАЈНИ】 : кофа капа со 2.2" гребенот штити очи и лице од УВ зраците, останете кул под сонцето/плажа/надвор. 【ЛЕСНО ПРЕВОЗ и ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ】 : На дете капи е мала тежина,да пати и да се вклопат во џеб лесно. 【ВЕКОВИ】 : 6-12 месеци 12-24 месеци,2-4 години,4-8 години."Детални големина види опис".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне