.

.

Enwokran Женска Конска Опашка Капа За Бејзбол Капа, Прилагодлив Се Премине Безбол Капа Висока Пунџа Унисекс Гроздобер Изми Возач На Камион Капи

Enwokran Женска Конска Опашка Капа За Бејзбол Капа, Прилагодлив Се Премине Безбол Капа Висока Пунџа Унисекс

DEN 119.76

Од стока
Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук,Кожа.Тока затворање.Дизајн Опис : Везени возач на камион шапка, Везени ОРИГИНАЛНИ ЦРНО на предната страна, Шапка се погледне напред со декоративни кожа, направи да се извонредни во толпата.Димензии : Прибл.55-60cm(прилагодливи) по прилагодувањето на појас, на работ меѓу 7cm долг, рамен 11cm широк.Материјал : Памук.Прицврстување : Snap.Повод : Унисекс Спортски Шапка е погоден за секојдневно, излет, спорт, отворено, планинарење, риболов, патувања, итн, може да се носи во секое време, насекаде.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне