.

.

Персоналните Свој Безбол Капа Спорт Шапка Тато Капи Возач На Камион Капи Подароци Унисекс

Персоналните Свој Безбол Капа Спорт Шапка Тато Капи Возач На Камион Капи Подароци Унисекс

DEN 455.76

Од стока
Во продавницата

100% Памук.Тока затворање.Рака Мие Само.Високо Квалитетен Материјал : 100% премија памук пред панели, дише мрежа назад панели.Лесни, дише и издржлив материјал направи да се чувствувате удобно да се носат сите-ден.Премиум изработка и исклучителна крои, смешни шапка е голем дар избор и суштински надворешна опрема.Прилагодливи Тока Затворање : Прилагодлив бејзбол капа, удобно секојдневниот одговара.Погоден за секоја форма на лицето, тоа е многу кул и стилски.На главата и да се обезбеди максимална удобност и безбедна одговара на сите времиња.Погоден за mens и женска, најдобри кампување подароци за семејството, пријателите.Вентилација и заштита од Сонце : Mesh назад панели подобрување на струење и breathability, носи кул стилски и удобно се чувствуваат.Оваа капа исто така, може да се исуши многу брзо после миење, сите годишни времиња што се на располагање.Заштита на вашата кожа од сонцето штетни УВ зраците со носење на ова удобно бејзбол капа за време на сите ваши активности на отворено.Повод : Совршен за Спортски Тимови, Тренери Подароци, Семеен Одмор, Божиќ Подароци и многу Повеќе!Идеален за секојдневна употреба или сите активности на отворено како безбол, голф, тенис, возење велосипед, кампување, трчање, џогирање, салата, пешачење, качување, патување, забава, лето плажа одмор и прошетка.Топло Совети : Само поддршка текст везови прилагодување или слика за печатење дизајн.Препорачливо е рачно перење, помалку се мијат, не притиснете, бришење, а не машина за миење!.Бејзбол Капа Отворено Шапка Перат Ретро Шапка Смешно Подароци Прилагодливи Тато Шапка возач на камион Шапка Сонцето Hat Size Табела : капа турнеја Е 21.3-23.6 во, Бил Должина 2.8 во, Капа Длабочина 4.7 во .Можете да проверите на нашата големината на табелата.Материјал : 100% премија памук пред панели, дише мрежа назад панели.Лесни, дише и издржлив материјал направи да се чувствувате comfortable Feature : Достапни во четири сезони, вентилација, заштита од сонце, лесен за носење, класичен криви гребенот бејзбол капа, тешки и беспомошна, дизајнот е многу кул.Широка Примена : Фрли го на вашите омилени фармерки, tee или на врвот и да го освојат со софистицирани секојдневен стил.Моден бејзбол капа е добро за активности на отворено како пешачење, велосипедизам, голф, исто така, одлично за присуство на спортски настани, плажа, базен или езерото, и други надворешни настани.Пакет : 1 Pc Шапка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне