.

.

Едноставност Женска Зимска Beanies Рака Поврзана Faux Крзно Pompoms Beanie Капи

Едноставност Женска Зимска Beanies Рака Поврзана Faux Крзно Pompoms Beanie Капи

DEN 527.76

Од стока
Во продавницата

65% Памук, 35% Акрил.Еластична затворање.Рачно изработени кабел поврзана ткаеше beanie за жени - Ова шапка изгледа едноставен, но стилски, меки и супер топло, еластичен, но никогаш не се протега надвор од форма, удобен за носење и го задржува вашата зима повеќе шарени.Карактеристики на faux крзно пом пом декорација на врвот - Овој кабел поврзана ткаеше beanie, има една faux крзно pompom за изгледот што го прави да полн со младешки и виталност.Еластичен акрилик на платно одговара на повеќето големини; голем и за мажите и за жените - Ова плетени beanie шапка е направена од Акрилик и памук мешавина, мека, не-иритирачки, влага апсорпција, без здив,и анти-pilling.Буци поврзана изградба е неверојатно топла, ги покрива вашите уши удобно и вклучува укината ткаенината - Оваа зима и топло, плетени beanie е топло и дебели, вешт изработка држи конците тесни и објектот здрав.На широко се врзани на овој beanie ќе се обезбеди дополнителна заштита на челото против зиморничав времето.Совршен додаток за било отворено снег спортски активности или подарок за пријателите и семејството, Погоден за секоја прилика во ладно време.Одличен за шопинг, романтични датира, партија, слатка прилепува, се задржи топло во снег, ски, mountaineering и сите други затворен и активности на отворено.Остане топол оваа есен и зима со оваа ултра-дебел двојно обложени поврзана beanie.Поголем дизајн од најмногу да се создаде slouched погледнете на врвот.Само softest 35% Acrylic Size : Должина(вклучува пом) : 10.5", Пом Должина : 3", Ширина : 7"-10", Гребенот 3"Пакетот Вклучува : 1 x Пом Beanie.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне