.

.

SOIMISS 10 компјутери Нова Година Партија Tophat Хартија Капи Креативни Headdress Украси Часовник Печатење Партија Услуги Реквизити за Нова Година Партија

SOIMISS 10 компјутери Нова Година Партија Tophat Хартија Капи Креативни Headdress Украси Часовник Печатење Партија

DEN 1161.60

Од стока
Во продавницата

Празнична нова година капа да созд празнична атмосфера во овој празник.Направени од премиум хартија материјал, издржлив и удобен за носење, лесни, добри допир чувство и не се алергични.Убава костим додаток и фото реквизити за видео и фото пука.Донесе малку одмор навиваат насекаде ќе се оди со оваа забавна додаток во фестивал, и нова година.Свечена прилог да светне партијата, се користи како нова година костим се облекуваат accessary.Опис Дали сте во потрага за еден креативен нова година партија шапка светне вашата партија?Тогаш оваа шапка ќе биде добар избор!Направени со часовникот за печатење дизајн, усвоена хартија материјал, таписерии, да се носат.Голема глава додатоци за сите видови на активности во заедницата настани, перформанси, семеен собир, празник партија, итн.Карактеристики - Боја : како што е прикажано.- Материјал : хартија.- Големина : За 30x26. 5x12. 5cm.- Направени од премиум хартија материјал, издржлив и удобен за носење, лесни, добри допир чувство и не се алергични.- Донесе малку одмор навиваат насекаде ќе се оди со оваа забавна додаток во фестивал, и нова година.- Свечена прилог да светне партијата, се користи како нова година костим се облекуваат accessary.- Убава костим додаток и фото реквизити за видео и фото пука.- Празнична нова година капа да созд празнична атмосфера во овој празник.Пакет Including10 x Хартија Шапка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне