.

.

Валтер Payton Чикаго Мечки Hof Потпишан Авто Белата Сокс Капа Шапка Psa/днк Писмо - Autographed МАК Капи

Валтер Payton Чикаго Мечки Hof Потпишан Авто Белата Сокс Капа Шапка Psa/днк Писмо - Autographed МАК Капи

DEN 8639.76

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed МАК Капи.ВАЛТЕР PAYTON ЧИКАГО МЕЧКИ HOF ПОТПИШАН АВТО БЕЛАТА СОКС КАПА ШАПКА PSA/ДНК ПИСМО, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Валтер Payton сувенири.Чикаго го Носи сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне