.

.

Валтер Payton # 34 Чикаго Мечки Hof Потпишан Авто Белата Сокс Капа Шапка Psa/днк Лоа - Autographed МАК Капи

Валтер Payton 34 Чикаго Мечки Hof Потпишан Авто Белата Сокс Капа Шапка Psa/днк Лоа - Autographed МАК Капи

DEN 9827.76

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed МАК Капи.ВАЛТЕР PAYTON # 34 ЧИКАГО МЕЧКИ HOF ПОТПИШАН АВТО БЕЛАТА СОКС КАПА ШАПКА PSA/ДНК ЛОА, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Валтер Payton сувенири.Чикаго го Носи сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне