.

.

Лу Piniella Синсинати Црвените Autographed Капа - Autographed Капи

Лу Piniella Синсинати Црвените Autographed Капа - Autographed Капи

DEN 3119.76

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Капи.Оваа капа е лично на рака потпишан од страна на Лу Piniella.Тоа се дошло под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Лу Piniella сувенири.New York Yankees сувенири.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне