.

.

Плик Стил Багажникот Товар Нето за Линколн MKX 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

Плик Стил Багажникот Товар Нето за Линколн MKX 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година

DEN 358.80

Од стока
Во продавницата

Плик Стил Багажникот Товар Нето за Линколн MKX.Производство Години : 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016. Карго Нето Материјал Во Боја : Црна / Инсталација Време : 1 Минута.Специјално направена за товар област, овој трајни еластична-mesh нето има hammock-стил на дизајн што држи предмети во исправена позиција и во место.Тоа налага во секунди за да монтажа поени во товарниот простор и огради стан, кога не е во употреба.Одлично решение за складирање за да ви помогне да се вози организиран & биде средена!.Плик Стил Багажникот Товар Нето за Линколн MKX 2009 - 2016 ГОДИНА НОВИ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне