.

.

Oster Кари Коњ Казна, Чешел

Oster Кари Коњ Казна, Чешел

DEN 132.00

Од стока
Во продавницата

ги чисти.Oster 827568 Коњите Care Серија Парична Казна Кари Чешел Розова.бренд : Oster.производителот : Jarden Потрошувачите Решенија.Гума за контрола на допир рачка за дополнителна удобност и подобар стисок.Парична казна гума прсти нежно чистење и масажа на чувствителните области.Иновативни справи со лесно се вклопува во рацете на сите големини.Во ред, гума кари.Достапни во сина или розева боја.Коњ чешел.Парична казна прсти нежно чистење и масажа на чувствителните области.Гума контрола обезбедува подобра контрола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне