.

.

6 Боја Усна Дамка Кармин,Усна Дамка Долготрајни Водоотпорен Вино Усна Багра Поставите Мат Природни Вино Усна Сјај

6 Боја Усна Дамка Кармин,Усна Дамка Долготрајни Водоотпорен Вино Усна Багра Поставите Мат Природни Вино Усна

DEN 311.76

Од стока
Во продавницата

【УСНА ДАМКА】 : На мат течни усна глазура има инстант храбар мат усна боја со висок интензитет на пигментација.Вино усна дамки се Многу пигментирани и навистина не дамка, тоа суши супер брз и остана во добро. 【 ВИНО УСНА БАГРА】 : шест видови на висока боја мат течни кармини за да изберете од, со голема трајност, се применуваат прекрасни мат усна сјај за усни.На глазура во боја процес е чиста и богата, што ефикасно ги опфаќа усна боја и го прави шминка подолго траење. 【ЉУБОВНИК ПОДАРОК】 : Особено погоден за љубителите на вино и шминка љубовници.Тоа е погоден како подарок за семејни и љубовник.Тоа е инспириран од вино и центарот на серија на шминка. 【ДОЛГОТРАЈНИ ВОДООТПОРЕН】 : Ова усна сјај е дизајниран со црвено вино шише форма да се направи вашиот кармин уникатен; во прилог, изградена-во исклучителна четка шефот може точно да се наведат усна форма, што е повеќе погоден за употреба. 【СОВЕТИ】 : Ако имате било какви прашања или незадоволство со производот, можете да ме контактирате директно, јас ќе им даде најдобар одговор и услуги.Пакет се Вклучени : 1/6 Pcs * Бургундија Усна Glossdescribe : Боја : Шардоне Портокал, се Зголеми Корали, Мерло, Nebbiolo, Шираз, Руменило (изборен)Нето содржина : 5ml Shelf живот : 3 years Skin тип : normal How за употреба : производот се применува на lips Efficacy : бојата е целосен и траен, дава елегантен огледало-светло навлажнувачки чувство, не е леплива, и создава влажна и шармантна усна шминка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне