.

.

Руж Essentiel Свилен Creme Кармин од Лаура Mercier Руж Eclatant 3.5 g

Руж Essentiel Свилен Creme Кармин од Лаура Mercier Руж Eclatant 3.5 g

DEN 419.52

Од стока
Во продавницата

Руж Essentiel е мазна и крем кармин кој обезбедува живописни уште лесни боја.Тоа envelops усните со крем формула со само еден удар, lavishing усните различни бои и сатенски финиш.Овој кармин користи Средоземното Море алги екстракт да се задржи усните хидриран.Микронизиран обложени пигменти обезбеди интензивен, но униформа боја без крварење, feathering, сушење, или исчезнува до шест часа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне