.

.

На Spatty Усна Последната Капка Убавина Шпатула | Шминка Шпатула Алатка за Усна Производи | Spatty Мини Шпатула | Флексибилен и Обновливи | 5.75 Инчен Spatty

На Spatty Усна Последната Капка Убавина Шпатула | Шминка Шпатула Алатка за Усна Производи | Spatty Мини Шпатула

DEN 222.00

Од стока
Во продавницата

КАКО што се ГЛЕДА НА АЈКУЛА РЕЗЕРВОАРОТ : Spatty е шминка алатка која ви помага да стигнете до 25% повеќе производот надвор од козметички контејнери кои се работат на ниско ниво.Заштеда на пари сега е на дофат!.МАЛИ ШПАТУЛА : Spatty е здрав, еластични и флексибилни тегла шпатула дека се вклопува во речиси секоја убавина производ на пазарот!Оваа мини шпатула е исто така одлична за мешање на свој бои за да го најдете совршениот сенка.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Spatty мини шпатула лесно да се движи низ страни, аглите и на дното на козметички контејнери за да ја ДОБИЕТЕ СЕКОЈА ПОСЛЕДНАТА КАПКА на производот.ПОРИБУВАЊЕ STUFFER : да се Даде дар на заштеда на пари!На Spatty шпатула е совршен Божиќ, празник, или роденденски подарок за сите мажи и жени.Сите производи се BPA free и направени во САД.РАЗНОВРСНА : На Spatty е секој ден алатка која може да се користи со : козметика, рака и лосион за тело, темел, шампон, клима уред, усна сјај, лак, храна мирудии, мејсон тегли, и безброј други производи!.Spatty е пари за заштеда на шпатула мала што оди во речиси секој производ на пазарот да се добие секој последната капка на производот надвор од сад.Spatty е одлична за мешање, се шири, декорирање, и навлегува во тешко да се постигне места.На Spatty убавина алатка ви овозможува да стигнат производ кој инаку би се исфрлаат надвор.Чувајте пари во вашиот џеб со ова мора да се има козметички шпатула.На Spatty кујна алатка е мулти-користете мали шпатула што ви овозможува да добиете на вашите прехранбени производи надвор од сад, кога тие се работи на ниско ниво.Секој handyman потребите на шпатула.На handyman шпатула се вклопува во тешко да се добие места и е одлична за мешање, се шири, и отстранување на вишокот производ како што caulk или инјекциска смеса.На Spatty изработката алатка е иновативен шпатула која ви овозможува да се направи најмногу од вашиот изработката на проекти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне