.

.

SDENSHI 40 Парчиња Назален Спреј Шишиња Шминка Вода Чистење Сад Издавање

SDENSHI 40 Парчиња Назален Спреј Шишиња Шминка Вода Чистење Сад Издавање

DEN 264.00

Од стока
Во продавницата

Транспарентен шишиња, лесно да се знае износот на останатите течност.Боја : Транспарентна.Доаѓа со јасна заштитна капа и безбедност капак.Idear за издавање етерични масла, исто така, може да се користи како заеднички спреј шише да се одржи течност, козметички вода, парфеми,и така натаму.Висок степен на стандардната форма на спреј за нос одговараат за многу occations;.Опис : - Висок степен на стандардната форма на спреј за нос одговараат за многу occations; - Транспарентно шишиња, лесно да се знае износот на останатите течност. - Доаѓа со јасна заштитна капа и безбедност покрие - Idear за издавање етерични масла, исто така, може да се користи како заеднички спреј шише да се одржи течност, козметички вода, парфеми,и така натаму. - Боја : Транспарентна - Материјал : МИЛЕНИЧИЊА - Капацитет : 30ml Package Вклучува : 40 Парчиња Bottles Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне