.

.

Beaupretty 20pcs Пластични Празни Шишиња со Флип Капа Refillable Козметички Шишиња Мали Патување Контејнери за Течности Лосион Шампон 10ML - Стил 1

Beaupretty 20pcs Пластични Празни Шишиња со Флип Капа Refillable Козметички Шишиња Мали Патување Контејнери

DEN 372.96

Од стока
Во продавницата

Совршен за патување, кампување, бизнис патување, отворено активност употреба.Clamshell дизајн, заштита на вашите лични предмети во вашата торба од протекување или spills.Празни спреј шишиња за етерични масла, производи за чистење, или ароматерапијата.Соодветна големина, удобен за носење.Направени од премиум PP и домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, практична и издржлива да ја користите.Description This е збир на патување шише, што е и направено на премиум материјал, издржлив и практични за долгорочна употреба.Погоден за чување шампон, телото се мијат, крем, миење на рацете и повеќе.Совршен за патување употреба.Clamshell дизајн, заштита на вашите лични предмети во вашата торба од протекување.Карактеристики-Боја : Сина, Зелена, Цијан, Жолта.-Материјал : ПП и домашно МИЛЕНИЧЕ.-Големина : Околу 5.5x2.2x2.2cm.Пакет Including20 x издавање шишиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне