.

.

ШЕПИ ГРАДИНА Измет Торба Носителот Поводник Прилог, Zippered Торбичка, Лесни, Вклучени 1 Тек на ШЕПИ ГРАДИНА Измет Кеси

ШЕПИ ГРАДИНА Измет Торба Носителот Поводник Прилог, Zippered Торбичка, Лесни, Вклучени 1 Тек на ШЕПИ ГРАДИНА

DEN 167.76

Од стока
Во продавницата

СОВРШЕН ДИСПЕНЗЕРОТ : Едноставен, Лесен, Лесен за употреба !.ЛЕСНО ATTACHEMENT : Брзо и едноставно да се прикачи.Две велкро ленти и скочниот ви овозможи да се закачите на поводник, темперамент, кеси, панталони.ЛЕСНА : мала тежина од пластични носителот и не се бучни.ШЕПИ ГРАДИНА ИЗМЕТ КЕСИ се ВКЛУЧЕНИ : Една ролна од ШЕПИ ГРАДИНА biodegradable cornstarch измет кеси вклучени!И, исто така, продавници мали третира, пари, клучеви во држачот.Измет Торба Торбичка Придава на Куче Поводник.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне