.

.

Кученце Прошетка Кеси Куче Отпад Кеси со Лесно се Справува со Вратоврска, Екстра Дебели и цврсти Измет Кеси, Лесно Издавање и Течење Доказ

Кученце Прошетка Кеси Куче Отпад Кеси со Лесно се Справува со Вратоврска, Екстра Дебели и цврсти Измет Кеси,

DEN 238.80

Од стока
Во продавницата

Кутија содржи 70 укината кученце прошетка кеси укината ткиво стил да се појави надвор од врвот, едно по едно време.Мирис : бебе во прав.Нетранспарентно : да, вратоврска рачка : yes.Кеси се опремени со рачки за да се обезбеди тесна печат.Одлично за една торба во вашиот џеб или врзување на вашиот поводник.Кученце Прошетка Кеси Класичен Бебе Во Прав Кутија Сина, 70 Pop-Out Кеси.Укината ткиво стил да се појави надвор од врвот, едно по едно време.Од 1988 година, на Кученце Прошетка Кеси тимот работеше напорно за да се создаде идеална торба за подигање по оние милениче.Нашите создавањето на овој идеал торба потребно е да го вклучите овие карактеристики; Мирис Неутрализација да се маскираат офанзива мириси и да се направи на задача повеќе толерантни, (без животни, биле користени во тестирање на мирис), Лесно се Врзуваат се Справува да се затвори и куп торба за тесна печат, Нетранспарентно Бои, така никој не може да го види она што е во торба, и Одговорно Цени така кеси може да се користи на дневна основа.Но, можеби најважно од се е тоа што влијае на нашиот торба ќе го имаат врз животната средина.Еден од нашите врвни приоритети е да се минимизираат нашите глобални стапало.Покрај чистење на хаос сега, сакаме да бидете сигурни дека ние не сме создавање мензи за следните генерации.Пластични е жешка тема во тековната животната средина прашање дискусии.Но, некои компании се задолжени со нивните пластични производство и ние сме горди да се во таа категорија.Кученце Прошетка Кеси се се направени од рециклирани пластични делови.Исто така, погодно за валкани пелена располагање, мачка отпадоци pick-up, автомобил ѓубре, кампување отпад, валкани салата облека, влажни костими за капење, и автомобил, брод, или воздух болест потреби.Со гордост се направени во ОК, Портокал Округот – Калифорнија, САД.Од своите почетоци во гаража во 1988 година, до штабот денес во Коста Меса, Калифорнија, Кученце Прошетка Кеси е едно семејство во сопственост и управувани бизнис.Од 1988 година, нашиот мал бизнис е производство на идеален торба за куче непријатност pick-up за да помогне да се направи една не толку пожелна задача полесно да се изврши.Во прилог на нашето семејство, на Кученце Прошетка Кеси тим вклучува пријатели, соседи, и тоа е оневозможено студенти и возрасни.Ние сме горди да го поддршка на оние кои се посветени на промовирање на заедницата гордост и домашно милениче прифаќање и се обидува да помогне во одржување на околината почиста, едно куче во време!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне