.

.

BD Дијагностички 231311 Nalidixic Киселина, 30mcg (Пакување од 10)

BD Дијагностички 231311 Nalidixic Киселина, 30mcg (Пакување од 10)

DEN 2476.08

Од стока
Во продавницата

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 8.0 " L X10.0 " W X10.0 " H. Точка Пакет Тежина : 1.0 lbs.Земја На Потекло : Порторико.Подложност системи се користат за да се утврди она што antimicrobics ќе биде ефективен во лечење на организмот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне