.

.

Pantene Pro-V Медиум Густа Коса Решенија, Silkening Detangler, 8.5 Унца (Пакување од 2)

Pantene Pro-V Медиум Густа Коса Решенија, Silkening Detangler, 8.5 Унца (Пакување од 2)

DEN 396.00

Од стока
Во продавницата

Микро-климатизери одделни насоки, поправка на штетата, како и да се спречи кршење.Лесни detangler остава вашата коса чувство moisturized, додека оставајќи свилен сјај.Нежно доволно за боја третирани или permed коса.Системот се обновува 6 месеци на штета во 1 употреба.Бродови две (2) 8.5 Fl.Оз.шишиња на Pantene Pro-V Поправка & Заштити Светлина Detangler.Pantene Pro-V Иновации.Јазли се само да не се излади.Микро-климатизери одделни насоки, поправка на штетата, како и да се спречи кршење.Вашата коса се чувствува и moisturized е свилен со здрав изглед сјај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне