.

.

Канту Шеј Путер Мазнење Оставете-Во Условување Лосион 10oz / 284g со Канту

Канту Шеј Путер Мазнење Оставете-Во Условување Лосион 10oz / 284g со Канту

DEN 126.48

Од стока
Во продавницата

Канту Шеј Путер Мазнење Оставете-Во Условување Лосион 10oz / 284g. 284g.Поправки кршење на косата, ја остава косата мека & управува.Detangling и smoothes за frizz слободни коса.Заменете од витално значење влага, откривајќи посилно, поздраво косата со природен сјај.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне