.

.

Fascigirl Коса Ноктот Клипови Симпатична 6PCS Nonslip Ноктот Клипови за Рамнење на Косата Модерен Bowknot Солидна Боја Силна Одржи на Косата Фати Barrettes Коса Стеги за Девојки

Fascigirl Коса Ноктот Клипови Симпатична 6PCS Nonslip Ноктот Клипови за Рамнење на Косата Модерен Bowknot Солидна

DEN 338.16

Од стока
Во продавницата

Материјал : губење на вилицата менгеме е изработен од пластика, квалитетни и издржливи.Карактеристика : губење на вилицата клип во bowknot дизајн е убава, слатка и уникатна декорација за вашата коса.Косата се фати barrette еден големина : L*W*H : 9*6*4cm(3.54*2.36*1.57 во).Лесен за користење : косата ноктот клип може да помогне во одржување на вашата коса надвор од водата, при преземањето на туш.Апликации : косата Со стегач е погодна за туш, шминка, го прават работа, шопинг, датира, партија, секојдневно носење, итн.Губење на ноктот клип боја : Жолта, беж, сина, портокалова, розова, црвеникава orange Hair вилица менгеме материјал : Plastic Hair фати barrette еден големина : L*W*H : 9*6*4cm(3.54*2.36*1.57 во)Пакетот вклучува : 6 x Коса ноктот clip(6 бои)Напомена : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including6 x Коса ноктот clip(6 бои).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне