.

.

Parcelona француски Триаголник, Желка-Школка Браун Големи 3 3/4 Celluloid Ацетат Направени во Франција Здрав Вилица Коса Ноктот Клип со Рамен Заби Опфатени Пролет за Густа Ко?

Parcelona француски Триаголник, Желка-Школка Браун Големи 3 3/4 Celluloid Ацетат Направени во Франција Здрав

DEN 263.28

Од стока
Во продавницата

Направени во Франција; Коса Додатоци од Parcelona.Големина : 3.75 Инчи; 9.5 cm; Најдобро За Средно Долга и Густа Коса.Брз и Едноставен Стил Решение.Сигурно и Удобно Чекање со Рамен Заби со Покриени Пролет.Желка-Школка термин се користи за да се опише моделот направени во смоли и пластика на жолто кафеава swirls и бои.Направени во Франција; Коса Додатоци од Parcelona.Најдобри За Средно Долга и Густа Коса.Брз и Едноставен Стил Решение.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне