.

.

Шарени Розова Фламинго Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway, Купатило, Кујна, Дома Декорација

Шарени Розова Фламинго Копче за Држачот за Ѕид Декоративни,Организаторот со 5 Куки Закачалки за Entryway, Купатило,

DEN 335.76

Од стока
Во продавницата

Копче за складирање : материјал СТП кожа, големина : Кука висина : 1.4 во/3.5 см Складирање мрежа : 6.3x2.3x1.0 во/16x6x2.5 cm Although мал во големина, тоа е доволно да се одржи вашите дневни потреби.Стилски и практични клуч за чување на управување, соодветни за коридори, врати, бањи, спални, итн., не само што може да се интегрираат современ дом декорација стилови, но исто така и организирање на вашиот простор, при што загинаа две птици со еден камен.Ова копче за складирање pendant е здрав, безбеден, издржливи, со заоблени рабови, мазни рабови, и не боли твоите раце; тоа може да бидат обесени или фиксни, и не е лесно да се инсталира; на врвот е многу погоден за ставање mail и други предмети; и тој е опремен со 5 клучни куки.По враќањето дома од добиете од работа, уникатен и стилски копче за складирање pendant е многу атрактивна, правење на вашиот влезот, ходник или од врата на врата убава пејзаж.Лесен За Инсталација : Нема потреба да се стиска, само се отстрани лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди.Имајте на ум дека ќе мора да почека 3-4 часа пред виси предмети, и тежина не надминува 2 KG, во случај 3 M лента на грбот не е доволно силна.Тоа може да биде инсталиран во коридори, вратите, соби и други места.На keychain е добар помошник за да зачувате простор и држете се во ред.Купи совршен подарок за вашите најдобри пријатели, семејството, или себе си на родендени, Денот на Вљубените, Божик, Нова Година, било одмор.Мал клуч на носителот со полицата на ѕидот помага да се реши проблемот не е секогаш во потрага за вашиот клуч, пошта, сметки, и други секојдневни носат.Материјал : Тешко пластика, микрофибер . 5 куки ви овозможува да се откажам вашиот копчињата, како и автомобил копчиња, очила за сонце, куче поводник носителот, и другите да ги задржи многу повеќе организирани и во очите.Пакет се Вклучени : 1x Копче за Држачот за Ѕид со 5 Куки .Секој дом и канцеларија треба да помогне во престојуваат организирани.Овој мулти-цел ѕид монтирани копче и e-mail организатор со mail џеб и 5 куки е одлично место да се закачам вашата чанта, копчиња и навивам далеку вашиот е-mail додека се зема без простор на вашиот десктоп или countertop.Таа, исто така обезбедува одлично место за да го поставите надолу на денот весник, списание, мобилен телефон, паричник, или очила за сонце.Користете куките предвидено да се откажам копчиња, капи, капути, јакни, пет leashes, чадор, итн.оу може да се користат во вратата, ходникот, entryways, купатило, кујна, спална соба, гаражи, канцеларии и каде и повеќе меморија е потребна.Декоративен копче за носител со складирање кутија ќе додадете различен стил на вашиот ѕид простор и дополнуваат вашиот дом оркестарот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне