.

.

Сина Банана Скијање Mail Носителот Организатор и Клучните Куки СТП Пред се, Само Лепило Копче за Управување со 5 Куки Совршен за Entryway, Ходникот,Бања ,Кујна

Сина Банана Скијање Mail Носителот Организатор и Клучните Куки СТП Пред се, Само Лепило Копче за Управување

DEN 335.52

Од стока
Во продавницата

ГОЛЕМИНА : 7.0x2.7 во/18x7 cm.Нема потреба да се стиска, само се отстрани лепило на грбот, а потоа притиснете на мазни стаклена површина или tiled ѕид за 15 секунди.Имајте на ум дека ќе мора да почека 3-4 часа пред виси предмети, и тежина не надминува 2 KG, во случај 3 M лента на грбот не е доволно силна.Материјал : микрофибер кожа на предната + Тешко пластика на задната страна, со 5 x бели пластични копче куки и 1 x mail складирање послужавник.Многу погодни за складирање и сортирање на дојдовната и појдовната пошта, организирање писма, сметки, каталози, списанија, копчиња, ремени, капа, чадори, опрема, итн.Дома Декор : Ова декоративни клуч на носителот има DIY правоаголна парче од кожа на предната страна, што го прави вашиот ѕид организатор повеќе таписерии и симпатична.Карактеристики на mail организатор ѕид со клучните носителот : моделот печатени на насловната страна на клучните полиците е посебна,единствена,прилагодено и лични.Некои моделот е симпатична,кул,смешен,топло и убаво.Пријателски Услуга : Ако имате било какви прашања за овој ѕид клуч на носителот,pls контактирајте со нас на прво место.Облека за Нега : Regguest за чистење на копчето носителот полица редовно.Карактеристики на производот : Никогаш не misplace вашиот копчињата повторно!Овој мулти-функционални Копче и e-Mail Држачот за Ѕид нуди совршено решение за да се задржи вашиот виси предмети уреден и организиран!Полица има доволно простор за складирање на пошта и во очекување на сметки кои се потребни за внимание на прво место!Тоа е 5 куки, можете да го користите за да се одржи куќа&автомобил копчиња, ремени, капа, чадори.Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!Димензии : 7.0x2.7 во/18x7 cm Материјал : Тешко пластика, микрофибер Лесно и брзо инсталација на Високо квалитетни и издржливи тешко пластични изградба Елегантни и модерни печатење дизајн, натпревари различни декор стилови Пакет се Вклучени : 1x Копче за Држачот за Ѕид со 5 Куки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне