.

.

Светот е Okayest Збор Машина за Обработка на Операторот - 8oz Хип Пиење Алкохол Колба

Светот е Okayest Збор Машина за Обработка на Операторот - 8oz Хип Пиење Алкохол Колба

DEN 551.76

Од стока
Во продавницата

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 8oz хип пиење колба е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пиење активности.Се одликува со силна градба, мазна завршница, и лесна за печатење со дизајн што е прикажано.Тоа навистина е изграден за да изгледаат одлично и трае многу долго време.БЕЗБЕДНОСТ СПЕЦИФИКАЦИИ - Ова е 8oz флеш е машина за миење садови безбедно, но тоа не е микробранова безбедно.Тоа е многу издржлив и ќе трае низ повеќе перења!.ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ЗА УПОТРЕБА - се Скрши оваа надвор за една партија или партии, lounging, пешачење, кампување, велосипедизам или било кој друг внатре или надвор активност.Може да се покаже исклучување на вашиот сопруг, сопруга, девојка, момче, шеф, секретарот или друг член на семејството.СОВРШЕН ПОДАРОК - се разбира, тоа ќе се направи совршен подарок за посебна личност!Тоа е одличен подарок за денот на мајката, таткото ден, дипломирањето, Божиќ, groomsmen на ергенска забава, свадба тушеви или bachelorette партија, свадби, родендени, денот на вљубените, или било кој друг ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне