.

.

3 Еез руската Волумен Јапонски Нерѓосувачки Челик Пинцети за Eyelash Проширување (Златна Титаниум Обложена.)

3 Еез руската Волумен Јапонски Нерѓосувачки Челик Пинцети за Eyelash Проширување (Златна Титаниум Обложена.)

DEN 864.00

Од стока
Во продавницата

Eyelash продолжување пинцети : Специјално дизајнирани за Eyelash Екстензии, Светло во Тежина; Мека во Употреба и слободни од Страна Замор.Идеален за сите класичен уметник.Функција : добро за избирање, изолирање и подигање на трепките; парична казна посочи совети ги направи полесно да се движи во која било насока или агол.Со сигурна капа на главата : Па ве молиме да ги користат со претпазливост и да се стави капи на главите кога не го користите за да се избегне гребење себе.Со сигурна капа на главата : Па ве молиме да ги користат со претпазливост и да се стави капи на главите кога не го користите за да се избегне гребење себе.Најдобар Квалитет и прифатлива Цена : Нашата мисија е да обезбеди најдобра eyelash екстензии производи со супериорен квалитет и премија одделение состојки кои се достапни за вас & вашите клиенти сите по разумна цена.Ако не сте задоволни, контактирајте не и ние ќе ви ги даде враќање на парите или замена.Карактеристики : ♦ Член# RT-373 TG 12cm (45° Аголна Совет)♦ Член# RT-375 TG 12cm (Криви Совет)♦ Член# RT-388 12cm (L-Облик на Тл)♦ Член# T3-15♦ Боја : Златна Титаниум Обложена♦ Одлична за салон за убавина и индивидуални eyelash екстензии.♦ Совршен асистент за одделување на ултра-фини трепките подготвен да се сретне (0.05 mm, 0.15 mm)♦ Дизајнирани за да се намали било страна замор за максимална контрола & видливост при примената на трепките.♦ Нерѓосувачки челик точка совет дизајн кој е издржлив и лесен за чистење.заштитна совет ги опфаќа вклучени па пинцети никогаш не го изгуби усогласување.♦ Совршен за Професионални eyelash екстензии, овие пинцети им овозможи на повеќето прецизен примена на дизајни и трепките ленти, да помогне да се спречат lash екстензии од држат заедно за време на апликацијата.♦ Овие eyelash пинцети се одлични за моменти кога сакате совршена изолација или голема потпора за подигање на трепките.фини совети се овозможи олеснување на изолација и поделба на трепките и екстензии.♦ Одржување сте задоволни со нашата eyelash продолжување пинцети е нашиот број еден гол.Овие се нашите омилени и нашите најдобри пинцети!ако не сте задоволни, контактирајте не и ние ќе ви ги даде враќање на парите или замена.Нашата мисија е да обезбеди најдобра eyelash екстензии производи со супериорен квалитет и премија одделение состојки кои се достапни за вас & вашите клиенти сите по разумна цена.Ако не сте задоволни, контактирајте не и ние ќе ви ги даде враќање на парите или замена.Предупредување : Пинцети се исклучително остри, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне