.

.

FYOUNG Вертикална Полнење Стојат Складирање Кула за Xbox Серија S со Вентилаторот за Ладење, Полнење на обвинителна Клупа за Xbox Серија S со 2X 1400 Rechargable Battery Пакет и Гејмерс

FYOUNG Вертикална Полнење Стојат Складирање Кула за Xbox Серија S со Вентилаторот за Ладење, Полнење на обвинителна

DEN 316.80

Од стока
Во продавницата

Сите во Еден Штанд & Полнење на обвинителна Клупа : Наменета за складирање и полнење игра конзола Xbox Серија S и контролори за Xbox Серија S , Способни за полнење и прикажување 2 контролер и вашата конзола истовремено.Answer : ___________________________ NOTE : Само Компатибилни за Xbox Серија S. Батеријата Пакет за Xbox Серија S Доаѓа со 2* 1400m Ah батерија, обезбедува максимална количина на енергија за вашето контролори.Во споредба со расположливиот АА батерии, оваа батерија може да заштедите повеќе пари и да се направи голем придонес за животната средина.LED Индикатор : Со индикатор за полнење, it 's лесно да го идентификувате статусот на полнење во текот на процесот на полнење.Ладење & Слушалки Заграда : На Полнење Стојат изгради-во голема брзина 2 ладење фанови, веднаш исчезнува топлина за конзола и спречување од над-греење.Може да се стави вашиот гејмерски слушалки за на трибина.Еден multifuntion станица за полнење, да ги задржи вашите биро уредната и уредни.Answer : ___________________________ NOTE : Само полначот стојат станица, контролори и конзола во слики не се includede во пакет.Мултифункционален Ладење & Полнење На База Апликација Настава : 1.На производи е погодна за оригинални X-box серија S игра конзола. 2.Со индикатор за полнење, лесно да се идентификуваат полнење државата за време на полнењето proess. 3.Опремен со два посветен ТИП В машки конектор за полнење на контролори, тоа е многу погодно да се користи секогаш кога ќе ги собереш и место него. 4.Опремени со приклучок за слушалки стојат, приклучок за слушалки може да биде ставена за лесен пристап. 5.Dual фанови може да се излади и веднаш исчезнува X-box серија S конзола. 6.Опремени со играта диск багажник, може да се одржи 9 игра дискови.Електрични Параметар : 1.Работен напон : DC 4.8=5.2 V 2.Текст тековната≤1600m A 3.Полнење тековната ≤600m A(Еден контролер) 4.Време на полнење : 4-5 H 5.Капацитетот на батеријата : 1400m Ah*2 6.USB A, 5 V излез, може да наплаќа за слушалки, мобилен телефон и сл. 7.Овој полнач може да се наплаќаат нашите две батеријата пакети одделно. 8.USB полнење кабел може да ја полните батеријата пак директно.лесно да ги собереш кога го користите, 9.На слушалки заграда може да се користи за да се закачам на слушалки,лесно да ги собереш кога го користите,закачам, кога не ги користите, удобен и чисти.Производ Advisories : 1. Производите е главно се користи за полнење на X-box серија S gamepad/ видиме,ладење X-box серија S конзола, продавница за слушалки и игра диск. 2. Белешки : * Кога го користите овој производ стандардот напојување со заштитна функција, треба да се користи за да спречите случајно оштетување на производот и gamepad. * Кога X-box серија S gamepad е скоро целосно наполнета,индикаторот за полнење на овој производ не одговара на командната линија на X-box серија S gamepad, кој е нормален феномен.Вклучени : Ладење & Полнење на База x1 Слушалка заградата x1 Батеријата Пакет x2 Тип-C кабел x1 Прирачник за Корисникот ×1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне