.

.

Јас и љубовта и ќе Жито-Слободен Мачка Храна 3 Вкус 6 Може да Пакет: (2) Whascally Wabbit, (2) Говедско месо, Право Meow, и (2) О Треска, 3 унци секој

Јас и љубовта и ќе Жито-Слободен Мачка Храна 3 Вкус 6 Може да Пакет: (2) Whascally Wabbit, (2) Говедско месо,

DEN 1845.60

Од стока
Во продавницата

Пакувањето може да се разликуваат; Жито Слободен; Глутен Слободни; Удобен 3 вкус мостра - две на секој - ви овозможува да се обиде пред извршување на случај.Секој може да е совршено големина, лесно да се отворени и подготвени да им служи.Без вештачки presrvatives, вкусови, или бои.Месо или риба е првата состојка за богата со протеини.Овој објект не е производител создадени од различни пакет и не ќе бидат испратени во оригинал производителот на пакувањето.Одлично за мачки во сите возрасни фази на животот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне