.

.

Purina ЕДЕН Мокра Мачка Храна Различни Пак, Туна, Пилешко и Мисиркино Рецепти, (12) 3 Oz Лименки

Purina ЕДЕН Мокра Мачка Храна Различни Пак, Туна, Пилешко и Мисиркино Рецепти, (12) 3 Oz Лименки

DEN 623.76

Од стока
Во продавницата

Објектот Пакет Тежина : .Објектот Пакет Висина : 5.2. Објектот Пакет Должина : 3.0. Објектот Пакет Ширина : 7.85. Purina Еден Спектар Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Pack Purina Една Сорта Пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне