.

.

Microsoft 234-01089 Xbox Една S Star Wars Jedi Паднатите Цел 1 ТБ Пакет со Activision Call of Duty Modern Warf се за Xbox Еден

Microsoft 234-01089 Xbox Една S Star Wars Jedi Паднатите Цел 1 ТБ Пакет со Activision Call of Duty Modern Warf

DEN 828.00

Од стока
Во продавницата

Microsoft Xbox Една S Star Wars Jedi Паднатите Цел Пакет 1 ТБ.Ultra HD и Blu-ray и видео стриминг.Уживајте брилијантен графички детали со Висок Динамички Опсег и Широк избор на Бои.ВО ПОЛЕ : Full-преземање на Star Wars Jedi : Паднатите Цел Делукс Издание - 1-месец пробен период на Xbox Игра Помине за конзола и Xbox Live Gold - 1-месец на ЕА Пристап.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Microsoft Xbox Една S Star Wars Jedi Паднатите Цел Пакет 1 ТБ - Activision Call of Duty Modern Warfare за Xbox Еден.Стане Jedi на Xbox Една S Own Xbox Една S Star Wars Jedi : Паднатите Цел Пакет и чекор во улогата на Jedi Padawan кои тесно го избегна чистка на Цел 66. Овој пакет вклучува целосна преземање на Star Wars Jedi : Паднатите Цел Делукс Издание, 1-месец пробен период на Xbox Игра Помине за конзола и Xbox Live Gold и 1 месец на ЕА Пристап.Star Wars Jedi : Паднатите Цел галакси опфаќа авантура чека во Star Wars Jedi : Паднатите Цел, новата 3-то лице акција-авантура наслов од Respawn Забава.Оваа narratively-управувано еден играч игра ве става во улога на Jedi Padawan кои тесно го избегна чистка на Цел 66 следниве настани на војна на Ѕвездите : Епизода III - Одмаздата на Sith.На потрагата за обнова на Jedi Цел, мора да ги собереш парчињата од вашиот уништени од минатото за да ја завршите обуката, развивање на нови моќна Сила способности, и господар на уметноста на иконите lightsaber - сè додека остане еден чекор понапред од Империјата и смртна Inquisitors.Додека мастеринг вашите способности, играчите ќе се вклучат во cinematically-обвинет lightsaber на Сила и борба против дизајниран да ја испорача вид на интензивна војна на Ѕвездите lightsaber битки како што се гледа во филмовите.Играчите ќе треба да им пријде на непријатели стратешки, големината до јаки и слаби страни, додека умно користење на вашиот Jedi обука за да се надмине вашите противници и ги решаваат мистерии кои ги поставуваат во вашата патека.Star Wars фанови ќе го препознае исконски локации, оружје, опрема, и непријателите, додека, исто така состанок список на свежо ликови, локации, суштества, droids и противници new Star Wars.Како дел од овој автентичен Star Wars приказна, навивачите ќе истражувам во галакси неодамна запленети од страна на Империјата.Како Jedi херој-претвори-бегалецот, играчите ќе треба да се борат за опстанок, додека истражување на тајните на долго-изумрени цивилизација сите во обид за обнова на остатоци од Jedi Цел како Империја се обидува да го избрише Jedi целосно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне