.

.

Microsoft 234-01020 Xbox Една S Gears Of war 5 Пакет со Безжичен Контролер Пакет со Activision Call of Duty Modern Warf се за Xbox Еден

Microsoft 234-01020 Xbox Една S Gears Of war 5 Пакет со Безжичен Контролер Пакет со Activision Call of Duty

DEN 1416.00

Од стока
Во продавницата

Microsoft Xbox Една S Gears Of war 5 Пакет со Безжичен Контролер.Најдобра вредност во игри и забава.Само конзола со цел да се игра најдобрите игри на минатото, сегашноста и иднината.ВО КУТИЈА : Xbox безжичен Контролер - Целосна преземање на Брзини 5 - Целосна преземање игри на Gears of war - Ultimate Edition и Gears of war 2, 3, и 4 - 1-месец Xbox Игра Помине судењето, и 1-месец на Xbox Live Gold.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Microsoft Xbox Една S Gears Of war 5 Пакет со Безжичен Контролер - Activision Call of Duty Modern Warfare за Xbox Еден.Xbox Една S 1 TB Конзола - Брзини 5 Пакетот вклучува : Пакетот вклучува : Xbox Една S 1 TB конзола; Xbox Безжичен Контролер; целосна преземање на Брзини 5; full-даунлоади на игри на Gears of war : Ultimate Edition и Gears of war 2, 3, и 4; 1-Месец Xbox Игра Помине судењето, и 1-Месец на Xbox Live Gold.Xbox Live Gold, Xbox Игра Помине Вклучува : 1-Месец на Xbox Live Gold - поврзете и да игра со пријателите и семејството на Xbox Live, повеќето напредни мрежа мултиплеер. 1-Месец Xbox Игра Помине судење - уживајте во 100+ игри право надвор од кутијата.Најдобра вредност во игри и забава Дали сте гледање 4 K филмови, или стриминг игра, има никогаш не била подобро време да се игра со Xbox Еден.Само конзола со цел да се игра најдобрите игри на минатото, сегашноста и иднината се Игра во текот 2,200 игри, вклучувајќи и повеќе од 200 exclusives и над 550 класици од Xbox 360 и Оригинални Xbox.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне