.

.

Ракотворби & Шиење Резерви/Многу 100 Мајка на Бисер Круг Школка Шиење Копчиња 15mm ТОПЛА

Ракотворби & Шиење Резерви/Многу 100 Мајка на Бисер Круг Школка Шиење Копчиња 15mm ТОПЛА

DEN 1432.80

Од стока
Во продавницата

Природни и шармантна школка.Многу 100 Мајка на Бисер Круг Школка Шиење Копчиња 15mm ТОПЛА Природни и шармантна школка Бренд : КРИТЕРИУМ Материјал : Школка Големина : прибл. 15 mm Состојба : 100% нов Тежина : околу. 49 g Дупка Големина : прибл. 1 мм Количина : прибл. 95-105 компјутери Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат ****************************** Многу 100 Мајка на Бисер Круг Школка Шиење Копчиња 15mm ТОПЛА Природни и шармантна школка Бренд : КРИТЕРИУМ Материјал : Школка Големина : прибл. 15 mm Состојба : 100% нов Тежина : околу. 49 g Дупка Големина : прибл. 1 мм Количина : прибл. 95-105 компјутери Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат Пакет Вклучувајќи 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне