.

.

joyMerit 10 Поставува Кинески 3 Тркала Жаба Копчиња за Затворање сврзувачки елементи за Шиење Cheongsam - Сребро.

joyMerit 10 Поставува Кинески 3 Тркала Жаба Копчиња за Затворање сврзувачки елементи за Шиење Cheongsam - Сребро.

DEN 196.56

Од стока
Во продавницата

Погоден за Етнички облека, Танг Династијата облека, Cheongsam , Трикотажа, Ремени, Ранци и сл.Уникатни рачно изработени три тркала дизајн , тие се Прицврстување како шиење копчиња и убава како Декоративни Scrapbooking Embellishments.Одличен подарок за жените дама девојки кои сакаат Кинески традиционални костими или етнички облека сака.Материјал : Крпа, големина : прибл. 55 x 25мм/2.16 x 0.98 инч.Гроздобер Кинески традиционален стил Фенси Копчиња DIY Прибор за Облека.Опис : - Гроздобер Кинески традиционален стил Фенси Копчиња DIY Прибор за Облека - Уникатни рачно изработени три тркала дизајн , тие се Прицврстување како шиење копчиња и убава како Декоративни Scrapbooking Embellishments - Погоден за Етнички облека, Танг Династијата облека, Cheongsam , Трикотажа, Ремени, Ранци и слично - Одличен подарок за жените дама девојки кои сакаат Кинески традиционални костими или етнички облека сака - Материјал : Крпа, големина : прибл. 55 x 25мм/2.16 x 0.98 inch Package Вклучува : 10 Пара Кинески Копчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне